سرور Samp آریانا گیمینگ شروع به فعالیت کرد ، آی پی جهت ورود : 87.236.209.137:7777 یا RPG.AryanaGaminG.ir:7777

Alixo

پدید آورنده
 • تعداد ارسال ها

  11
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

5 Neutral

5 دنبال کننده

درباره Alixo

 • درجه
  طراح وب سایت
 • تاریخ تولد 8 فروردین 774
 1. در این بخش شما میتوانید یک هلپر ها را گزارش کنید تا مدیران پیگیری کنند : نام شما در بازی : نام کاربری هلپر : توضیح شما در رابطه با گزارش : اثبات / فیلم یا عکس: شدیدا با بی احترامی برخورد می شود ، لطفا احترام خودتان را نگاه دارید.
 2. در این بخش شما میتوانید یک ادمین را گزارش کنید تا مدیران پیگیری کنند : فرم شما باید به این صورت باشد. عدم پیروی از این فرم باعث رد شدن گزارش شما خواهد شد. نام شما در بازی : نام کاربری ادمین : توضیح شما در رابطه با گزارش : اثبات / فیلم یا عکس: شدیدا با بی احترامی برخورد می شود ، لطفا احترام خودتان را نگاه دارید.
 3. در این بخش شما میتوانید یک لیدر را گزارش کنید تا مدیران پیگیری کنند : نام شما در بازی : نام کاربری لیدر : توضیح شما در رابطه با گزارش : اثبات / فیلم یا عکس: شدیدا با بی احترامی برخورد می شود ، لطفا احترام خودتان را نگاه دارید.
 4. در این بخش شما میتوانید یک بازیکن را گزارش کنید تا مدیران پیگیری کنند : نام شما در بازی : نام کاربری بازیکن مورد نظر : توضیح شما در رابطه با گزارش : اثبات / فیلم یا عکس: شدیدا با بی احترامی برخورد می شود ، لطفا احترام خودتان را نگاه دارید.
 5. با سلام . امروز جمعه 26 خرداد ماه خوشحالم که اعلام کنم ، بعد از یک هفته تلاش تیم مدیریت آریانا گیمینگ بالاخره وب سایت و انجمن آماده شد . و کاربران در حال حاضر میتوانند از امکانات آریاناگیمینگ به صورت رسمی تری استفاده کنند. موفق باشید.
 6. پنج شنبه 1 تیر 1396 ساعت : 16:00 معلمین عزیز برای اولین میتینگ و دریافت حقوق حاضر باشند . نکته : در صورت غیبت حقوق و رنک دریافت نخواهید کرد . (حتما در صورت غیبت به لیدر یا ساب لیدر اطلاع دهید)
 7. با ورود به این سایت شما پذیرفته اید که استفاده فضایی از مرورگر شما (Cookie) توسط این سایت آزاد است و هیچ مشکلی ندارد. رعایت ادب، نزاکت و شئونات اسلامی در همه حال واجب است. استفاده از آواتار های غیر اخلاقی یا غیر اسلامی ممنوع و در صورت مشاهده به شدت برخورد خواهد شد. هرزنامه یا موارد بی مورد (Spam) در انجمن ممنوع است. Fenglish نوشتن ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد. تبلیغات ممنوع است. سوء استفاده از مشکلات سایت (Bug | Glitch | Exploit) جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد. قرار دادن پست، مقاله یا موضوع غیر اخلاقی یا غیر اسلامی ممنوع و در صورت مشاهده به شدت برخورد خواهد شد. این قوانین بروزرسانی می شود و در صورت قبول نداشتن تمامی موارد و شرایط استفاده و قوانین شما ملزم به ترک هر چه سریع تر این سایت هستید. بروزرسانی : 25 خرداد 1396